عمو تقی

بنا بر گزارش هاي واصله، در ساعت 8:30 صبح امروز، من عمو شدم. بچه به دنيا آمده، دختر و از نوع تپل مپل مي باشد. اطلاعات تكميلي متعاقبا ارسال خواهد شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

***

شكر نعمت: بچه و مامانش سالمند. الحمدلله

***

ته مجاله: كليه دوستاني كه تا امروز قربون صدقه بچه هاشون مي رفتم، مي توانند كاسه و كوزه شان را جمع كنند. خودمون از امروز يك دونه اش را داريم. (زبون درازي)

/ 28 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزادی

سلام تبریک میگم انشاالله عمو شدن های بعدی

هم رشته

سلام تبريک ان هم فراوان

سيد مهدی

ما که زديم گاراژ چون نه هنوز عمو شده ايم نه عمه . خاله که جای خود را دارد راستی کار نويسندگی به کجا رسيد ما که هنوز جايی رو فتح نکرده ايم

منم

هر کی عمو میشه اینطوری می ره و پشت سرش رو هم نگاه می کنه ؟ یعنی سر یه عمو این همه شلوغه ؟ اگه آدم پدر یا مادر بشه چی می شه ؟ فکر کنم اون موقع دیگه پلمپ می کنن وبش رو !!!

خاله زهرا

نکنه بچه پيش شماست که اينجا مدتيه تعطيله ؟

یکی از بزرگترین دغدغه های فکری جوانان را سربازی تشکیل می دهد. در وبلاگ زیر با استناد به بیست و پنج دلیل بهترین راهکار حل مشکل سربازی ابتدا کاهش مدت آن به نصف و سپس حذف آن دانسته شده است. حتما به این وبلاگها مراجعه کنید و نظرتان را بگوييد http://www.nezam-vazifeh.persianblog.ir http://www.halolmasael.blogfa.com/ اميدوارم به اين مساله توجه كافي را نشان داده و با معرفی و قرار دادن لینک این وبلاگ آن را به یک تقاضای عمومی تبدیل کنید. هر گونه استفاده از مطالب اين سايت آزاد است.لازم به ذکر است که مسیولین متاسفانه قصد افزایش مجدد سربازی به 24 ماه را دارند که مخالفت جدی را میطلبد..

دادگاه ویژه روحانیت احکام سنگین و شگفت انگیزی را برای کسانی که قصد سوال از هاشمی رفسنجانی را در مراسم 15 خرداد سال جاری در قم داشتند، صادر نموده است. این احکام به شرح زیر است: متهم رديف اول علي ابوترابي اخلال در نظم عمومي و هتك حرمت روحانيت يك سال حبس قطعي، 50 ضربه شلاق تعليقي، دو سال اخراج از قم به همراه ممنوعيت تردد به ان شهر مگر با جواز، دو سال محروميت از تصدي مشاغل ارگانها و موسسات دولتي، مراكز علمي، مراكز علمي و آموزشي حوزهْ علميه و مراكز وابسته به آن متهم رديف دوم مسعود شفيعي كيا اخلال در نظم عمومي و هتك حرمت روحانيت يك سال حبس قطعي، 50 ضربه شلاق تعليقي، دو سال اخراج از قم به همراه ممنوعيت تردد به ان شهر مگر با جواز، دو سال محروميت از تصدي مشاغل ارگانها و موسسات دولتي، مراكز علمي، مراكز علمي و آموزشي حوزهْ علميه و مراكز وابسته به آن متهم رديف سوم صادق ابوترابي اخلال در نظم عمومي 8 ماه حبس قطعي و 40 ضربه شلاق تعليقي متهم رديف چهارم ميثم صدري اخلال در نظم عمومي در مورد حكم متهم رديف چهارم اطلاعي در دست نيست

متهم رديف پنجم ابولفضل قاسم شريفي نشر اكاذيب و تشويش اذهان عمومي 4 ماه حبس قطعي و 40 ضربه شلاق تعليقي متهم رديف ششم محمد باقر محمدزاده اخلال در نظم عمومي 5 ماه حبس قطعي و 40 ضربه شلاق قطعي اين گزارش حاکیست، علی ابوترابی متهم ردیف اول و مسعود شفیعی کیا متهم ردیف دوم تنها قصد طرح سوال از هاشمی رفسنجانی را داشتند که با حملهْ گروههای فشار مواجه شدند. متهم ردیف سوم صادق ابوترابی که طلبه ای 19 ساله است و متهم ردیف ششم، محمدباقر محمدزاده برای نجات علی ابوترابی از دست گروههای فشار به کمک وی رفتند که این احکام شامل حالشان شد. ابولفضل قاسم شریفی، متهم ردیف پنجم هم طلبهْ جوانی است که از یزد برای شرکت در مراسم به قم آمده بود و پیش از شروع سخنرانی، اطلاعیه ای که در آن سوالاتی محترمانه از هاشمی رفسنجانی پرسیده شده بود، پخش می کرد. اتهام وی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی اعلام شده است.

این احکام در حالی صادر شده است که شکایات و پیگیری های چندین و چندبارهْ حجت الاسلام قاسم روانبخش، عضو شورای شهر قم واعضای هیأت علمی موسسۀ امام خمینی، از روزنامۀ جمهوری اسلامی به دلیل اهانت های فراوان این روزنامه، همچنان بی نتیجه است و با پاسخ مبهم مقامات قضایی همراه می باشد.

محمد

بنام خدا سلام قدم نو رسيده مبارک. چشم شما روشن. ياحق